آموزش هوشمند سازی ساختمان - آموزش خانه هوشمند BMS


کلاس عملی آموزش نصب و عیب یابی سیستم خانه هوشمند - آموزش هوشمند سازی ساختمان BMS

شرکت اتومات گستران دوره های مختلفی مانند آموزش نصب آسانسور و آموزش نصب دوربین مدار بسته ، آموزش ساخت تابلو روان LED و آموزش نصب کرکره برقی و آموزش تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک را بصورت هفتگی برگزار می نماید. در راستای این خدمات آموزشی با تکیه بر تجربه 8 ساله خود در امر آموزش و فروش و با برخورداری از  متخصصین مجرب دوره های تخصصی آموزش هوشمند سازی ساختمان (خانه هوشمند BMS - Building Management System ) بهمراه عیب یابی سیستم هوشمند ساختمان را برگزار می کند. مانند دیگر دوره های آموزشی شرکت نحوه آموزش هوشمند سازی ساختمان مسکونی ، اداری و تجاری بصورت کاملا عملی بوده و بصورتی است که کاراموز بتواند بلافاصله بعد از دوره بطور مستقیم بعنوان یک نیروی کار متخصص به بازار کار نصب سیستم BMS و هوشمند سازی ساختمان و تعمیرات آن وارد شود و همچنین پشتیبانی نامحدود شرکت نیز همیشه همراه کاراموز خواهد بود.

(( آموزش کاملا عملی هوشمند سازی ساختمان - طی یک هفته نصاب حرفه ای سیستم BMS باشید ))

 

تصاویری از کلاس آموزش هوشمند سازی ساختمان BMS

آدرس محل آموزش و شماره های تماس:

آدرس و نقشه کلاس آموزش شرکت

 

نحوه برگزاری کلاس آموزش خانه هوشمند ( هوشمند سازی ساختمان مسکونی ، اداری تجاری )
مانند دیگر کلاس های اموزشی شرکت اتومات گستران ، نحوه آموزش در کلاس های آموزش هوشمند سازی ساختمان بصورت کاملا عملی می باشد و روال آموزش در این دوره بدین صورت است که هر کاراموز بصورت مجزا باید با کلیه قطعات سیستم هوشمند کار نموده و بصورت عملی نصب نموده و تست عملی بدهد در واقع تمامی لوازم و اجزای سیستم BMS از جمله: دستگاه کنترل مرکزی BMS ، انواع تایمر هوشمند ، دیمرهای روشنایی ، انواع پریز هوشمند ، ابزارهای کنترل کننده Access Points  ، خطوط ارتباطی BUS ، انواع سنسورهای هوشمند ، سامانه وب سرور Web Server و لوازم و نرم افزارهای جانبی و ... بطور کامل در کلاس آموزشی برای نصب و راه اندازی بخش به بخش یک سامانه خانه هوشمند BMS آماده می باشد و ابتدا کارشناس آموزش مرحله به مرحله نصب و راه اندازی سیستم را بصورت عملی آموزش می دهد و پس از آن در هر مرحله از کلاس ، کارآموزان بصورت تک به تک و یا بصورت دو تایی با هم همان مرحله را بصورت عملی در سیستم خانه هوشمند BMS  انجام می دهند و در هر مرحله توسط کارشناس مربوطه تستهای عملی و تئوری بین کلاسی از کار اموزان گرفته می شود تا هر کار آموز بطور کامل کلیه مراحل نصب و راه اندازی سیستم هوشمند سازی ساختمان و عیب یابی عمومی آن را انجام داده بتواند مستقیما بعد از گذراندن دوره وارد بازار کار نصب و تعمیرات و عیب یابی سیستم هوشمند سازی ساختمان BMS شده و با اعتماد به نفس بالا در بازار کار مشغول به کار گردد و همچنین از پشتیبانی نامحدود شرکت نیز برخوردار باشد.

 

 

 

هزینه دوره:

» هزینه دوره : 1,700,000 تومان می باشد. (200.000 تومان بعنوان پیش پرداخت و ثبت نام قطعی دریافت شده و باقی مبلغ در روز حضور در کلاس دریافت خواهد شد.)

» تعداد کاراموزان هر کلاس 5 نفر می باشد.

 

شماره حساب شرکت: 6104337761976586 بنام مدیر فروش شرکت اتومات گستران .

 

» تماس:

تهران: 44032477-021

شعبه دوم: 44032479-021

رشت: 33570572-013

 

ثبت نام در دوره