آموزش ساخت تابلو روان LED


کلاس آموزش عملی نصب و ساختن تابلو روان ( آموزش ساخت تابلو LED ال ای دی - تابلو پیام نما )

شرکت اتومات گستران دوره های مختلفی مانند آموزش نصب آسانسور و آموزش نصب دوربین مدار بسته ، آموزش ساخت تابلو روان LED و آموزش نصب کرکره برقی و آموزش تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک را بصورت هفتگی برگزار می نماید. در راستای این خدمات آموزشی با تکیه بر متخصصین کار آزموده و با تجربه خود ، دوره های تخصصی آموزش نصب و ساخت تابلو روان ( تابلو LED ) را برگزار می کند. نحوه آموزش در کلاس ساخت تابلو روان LED به مانند دیگر دوره های آموزشی شرکت بصورت کاملا عملی بوده و نوع آموزش های کلاس آموزشی بگونه ای است که کاراموز پس از اموزش بتواند بلافاصله و با اعتماد به نفس بالا وارد بازار کار این رشته شود و از پشتیبانی نامحدود شرکت نیز برخوردار باشد.

 

(( پس  از گذراندن این دوره شما نصاب حرفه ای در ساختن تابلو روان LED خواهید شد و می توانید بلافاصله کار خود را در بازار شروع کنید ))

 

تصاویری از کلاس آموزش نصب و ساختن تابلو روان LED
تصاویر کلاس آموزش ساخت و نصب تابلو روان ال ای دی LED

آدرس کلاس آموزش ساخت تابلو روان:
تصویر آدرس کلاس آموزش ساختن و نصب تابلو روان

 

نحوه برگزاری کلاس آموزش ساخت تابلو روان ( تابلو LED )
به مانند روال آموزشی دیگر کلاس های آموزشی شرکت ، در این دوره نیز آموزش ساختن و نصب تابلو روان LED بصورت کاملا عملی می باشد و بدین صورت است که تمامی قطعات تابلو روان LED از جمله : ماژول های LED تابلو ، بورد کنترل تابلو (میکروکنترولر) ، منبع تغذیه یا پاور ، کابل های تغذیه ، کابل های فلت و انواع واشرهای آب بندی و ... ، برای نصب و راه اندازی مراحل نصب و ساختن تابلو روان LED در کلاس آماده می باشد و کارشناس آموزش ابتدا مرحله به مرحله کار مونتژ و نصب قطعات را بصورت عملی آموزش می دهد و در هر مرحله کارآموزان بصورت تک به تک و یا بصورت دو تایی با هم همان مرحله را بصورت عملی روی دستگاه انجام می دهند و سپس مرحله نرم افزاری مانند گذاشتن متون فارسی متحرک روی تابلو ، تاریخ شمسی ، انواع انیمیشن و... را اموزش داده و هر کاراموز باید بصورت مجزا انجام دهد و همچنین در هر مرحله تستهای عملی و تئوری بین کلاسی نیز از کار اموزان به عمل می آید و این امر باعث می شود کارآموز بعد از گذراندن دوره بتواند بلافاصله کار نصب و ساخت تابلو روان LED را با اعتماد به نفس بالا در بازار کار انجام دهد و مستقیما وارد بازار کار در این رشته شود و از پشتیبانی نامحدود شرکت نیز برخوردار باشد.

 

 

برنامه کلاسی و هزینه دوره


هزینه دوره آموزشی ساختن تابلو روان: 800.000 تومان

 

در مورد برنامه کلاسی اینجا کلیک نمایید .
کلاس ها بصورت 5 تا 6 نفره برگزار می گردد .ثبت نام در دوره