آموزش تعمیرات درب اتوماتیک


کلاس های آموزش عملی تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگی

شرکت اتومات گستران دوره های مختلفی مانند آموزش نصب آسانسور و آموزش نصب دوربین مدار بسته ، آموزش ساخت تابلو روان LED و آموزش نصب کرکره برقی و آموزش تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک را بصورت هفتگی برگزار می نماید. در راستای این خدمات آموزشی و با تکیه بر متخصصین کارآزموده شرکت ، دوره های تخصصی آموزش تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگی یا جک پارکینگی را برگزار می گردد. نحوه آموزش در کلاس آموزش تعمیرات درب اتوماتیک و آموزش سرویسکاری و تعمیرات تخصصی بصورت کاملا عملی بوده و نوع آموزشهای کلاس آموزشی بر پایه یادگیری عملی کار و ارسال مستقیم نیروی کار متخصص به بازار کار می باشد تا کارآموز پس از آموزش بتواند براحتی و با اعتماد به نفس بالا وارد بازار کار شود و از پشتیبانی نامحدود شرکت نیز برخوردار باشد.

(( بعد از این دوره آموزشی شما یک تعمیرکار حرفه ای درب اتوماتیک پارکینگی خواهید شد و می توانید بلافاصله کار خود را شروع کنید ))

تصاویری از کلاس آموزشی تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگی
دموی کلاس آموزشی تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگی


نحوه آموزش در کلاس آموزش تعمیرات و سرویس کاری درب اتوماتیک پارکینگی ( تعمیر و سرویس جک پارکینگی )
نحوه آموزشی کلاس های سرویس کاری و تعمیرات درب اتوماتیک مانند دیگر دوره های آموزشی شرکت بصورت کاملا عملی می باشد و بدین صورت است که کاراموز باید ابتدا انواع جک های پارکینگی در مارک های مختلف مثل BFT و V2 و Beta و Nice و... را بصورت قطعه به قطعه باز کرده و با سرویسکاری و تعمیرات ان آشنا شود و همچنین تمامی قطعات و اجزای درب اتوماتیک از قبیل قطعات موتور جک ، سنسورهای رگلاژ جک ، مگنت ها ، میکروسوئیچ ها ، ریل ماردونی ، ریل تلسکوپی ، بلبورینگ های موتور ، دنده و گیربکس ، IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک مثل ترانسفورماتور ، ترمینالها و تغذیه چشمی ها و ...  باید توسط خود کاراموز کاملا باز شده و روی همه آنها کار تعمیرات و سرویس کاری بصورت کاملا عملی انجام می شود.
همچنین در هر مرحله نیز توسط کارشناس آموزش از کاراموزان تستهای عملی و تئوری بین کلاسی نیز گرفته می شود تا هر کار آموز بطور کامل کلیه مراحل تعمیرات و سرویسکاری درب اتوماتیک پارکینگی را چند بار انجام داده و کار تعمیر انواع جک پارکینگی را بخوبی یاد بگیرد زیرا این امر باعث می شود که کارآموز بتواند بلافاصله بعد از گذراندن دوره با اعتماد به نفس بالا کار تعمیرات و سرویسکاری درب اتوماتیک ( تعمیر جک پارکینگی ) را انجام داده و وارد بازار کار این رشته شود و همچنین پشتیبانی نامحدود شرکت را نیز دارا باشد.

آدرس محل آموزش و شماره های تماس:

آدرس و نقشه کلاس آموزش شرکت

 


هزینه دوره تعمیرات درب اتوماتیک:
هزینه دوره:  800.000 تومان

جهت ثبت نام 100.000 تومان بابت پیش پرداخت دوره پرداخت شده و باقی مبلغ در روز کلاس کرکره برقی پرداخت میگردد.برای مشاهده برنامه کلاس ها کلیک نمایید .

 

شماره حساب شرکت: 6104337761976586 بنام مدیر فروش شرکت اتومات گستران .


» تماس:

تهران: 44032477 - 44032478-021

شعبه دوم: 44032479-021

رشت: 33570572-013

مشهد: 34593248-051

ثبت نام