دانلود نقشه تابلو فرمان آریان و آرمان فراز و پارکنترل و کاسپین و غیره


در نصب آسانسور از قطعات الکتریکال و قطعات مکانیکال مختلفی استفاده می شود در میان یکی از مهمترین قطعات الکتریکی آسانسور که از مهمترین ها در نصب آسانسور می باشد تابلو فرمان آسانسور است. در  بخش انواع تابلو فرمان آسانسور در مورد انواع تابلو فرمان از لحاظ نوع ساخت مطالبی بیان شد که می توانید مطالعه نمایید.

در بخش آموزش تابلو فرمان آسانسور بیان کردیم که دو نوع تابلو فرمان آسانسور که در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرند تابلو فرمان شرکت آرمان فراز پیمان و تابلو فرمان آریان آسانسور می باشند البته تابلو فرمانهای دیگری نیز در ایران تولید و استفاده می شوند مانند: تابلو فرمان پارکنترل ، تابلو فرمان آریانیک آسانسور ، تابلو فرمان فرمند ، تابلو فرمان کارامد ، تابلو فرمان کاسپین آسانبر ، تابلو فرمان داتیس و...

همانطور که می دانید هر کدام از این تابلو فرمانها دارای نقشه سیم کشی و تنظیمات مربوط به خود می باشند که در ادامه می توانید این نقشه ها را دانلود نمایید و کافیست نصب یک یا دو مورد از تابلو فرمانها را بلد باشید تا باقی انواع را نیز بتوانید براحتی نصب نمایید البته توجه نمایید که نصب تابلو فرمان حتما نیار به آموزش عملی دارد و برای آن می توانید در کلاس آموزش نصب آسانسور شرکت ثبت نام نمایید تا در مورد نصب تابلو فرمان آسانسور آموزش عملی ببینید.

 

 

دانلود نقشه سیم کشی انواع تابلو فرمان آسانسور

 

دانلود نقشه راهنمای تابلو فرمان آرمان فراز 2016

 

دانلود نقشه راهنمای کل تابلو فرمان آریان آسانسور 2016

 

دانلود نقشه راهنمای سریع نصب تابلو فرمان های آریان آسانسور

 

دانلود نقشه راهنمای نصب و عیب یابی تابلو کلمورگن آریان آسانسور 2016

 

دانلود نقشه راهنمای نصب و عیب یابی تابلو دیجیترول آریان آسانسور 2016

 

دانلود نقشه راهنمای تابلو فرمان پارکنترل

 

دانلود نقشه راهنمای تابلو فرمان کاسپین آسانبر