آموزش نصب دوربین مدار بسته


کلاس های آموزش عملی نصب دوربین مدار بسته آی پی IP و آنالوگ

شرکت اتومات گستران دوره های مختلفی مانند آموزش نصب آسانسور و آموزش نصب دوربین مدار بسته ، آموزش ساخت تابلو روان LED و آموزش نصب کرکره برقی و آموزش تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک را بصورت هفتگی برگزار می نماید. در راستای این خدمات آموزشی و با تکیه بر متخصصین با تجربه و کارآزموده خود ، دوره های تخصصی آموزش نصب دوربین مدار بسته آی پی و آنالوگ را برگزار می نماید. نحوه آموزش نصب دوربین مدار بسته بصورت کاملا عملی بوده و بر پایه ارسال مستقیم نیروی کار متخصص به بازار کار می باشد تا کارآموز پس از آموزش بتواند با توجه به نصب عملی که در انواع دوربین ها در کلاس انجام داده براحتی وارد بازار کار شود و از پشتیبانی نامحدود شرکت نیز برخوردار می باشد.

 

تصاویری از کلاس آموزش نصب دوربین مدار بسته

 

تصاویر کلاس آموزش نصب دوربین مدار بسته

نحوه برگزاری کلاس آموزش نصب دوربین مدار بسته ( بهمراه انتقال تصویر )
روال آموزشی کلاس های نصب دوربین مدار بسته مانند دیگر کلاس های اموزشی شرکت بصورت کاملا عملی می باشد و به این صورت است که تمامی قطعات دوربین مدار بسته  دام و صنعتی از لنز و کابل تا DVR و کارت شبکه و ... ، برای نصب و راه اندازی انواع دوربین مدار بسته آی پی IP و آنالوگ آماده می باشد و کارشناس آموزش مرحله به مرحله بصورت عملی آموزش می دهد و سپس کاراموزان از مرحله سوکت زدن کابل شبکه LAN و سوکت زدن کابل BNC تا نصب DVR و سپس انتقال تصویر IP رو اینترنت و موبایل را باید در هر مرحله بصورت تک به تک و بطور عملی روی شبکه دوربین مدار بسته انجام دهند و همچنین در هر مرحله نیز تستهای عملی و تئوری بین کلاسی توسط کارشناس مربوطه از کار آموزان گرفته می شود تا هر کار آموز بطور کامل تمامی مراحل نصب دوربین مدار بسته IP و آنالوگ را انجام داده و بتواند پس از گذراندن این دوره بلافاصله کار نصب دوربین مدار بسته و انتقال تصویر روی اینترنت و موبایل را در بازار کار این رشته براحتی و با اعتماد به نفس بالا شروع نماید و پشتیبانی نامحدود شرکت نیز همیشه همراه کاراموز خواهد بود.


آدرس کلاس آموزش نصب دوربین مدار بسته:

تصویر نقشه آدرس کلاس آموزش کولر گازی اسپلیت


هزینه دوره:
 
 
 
هزینه دوره دوربین مدار بسته IP و آنالوگ: 1,400,000 تومان

کلاس ها بصورت 5 نفره برگزار می گردد.
» ثبت نام: بمنظور ثبت نام مبلغ 200.000 تومان بعنوان پیش پرداخت ثبت نام به شماره کارت زیر پرداخت نموده و اطلاع دهید و باقی مبلغ در روز حضور در کلاس دوربین مدار بسته دریافت میشود.

 

شماره حساب شرکت: 6104337761976586 بنام مدیر فروش شرکت اتومات گستران.

 


برای مشاهده برنامه کلاس ها کلیک نمایید .


ثبت نام