دوره جامع آموزش 3 مهارت نصب تاسیسات و امنیت ساختمان - تخفیف ویژه


شرکت اتومات گستران برای آن مشتریان عزیزی که قصد شرکت در چندین دوره مختلف نصب تاسیسات امنیتی و تاسیساتی ساختمان را دارند یک هدیه و تخفیف ویژه در نظر گرفته است و با این تخفیف ویژه کاراموزان می توانند 2 یا 3 مهارت امنیتی و تاسیساتی ساختمان را با تخفیف ویژه شرکت نموده و فقط در طی یک هفته این سه مهارت را بصورت کاملا عملی آموزش ببینند و بصورت عملی کلیه مراحل آن آموزش را در کارگاه های شرکت تست و اجرا نمایند. بر طبق این تخفیف ویژه کاراموز بصورت همزمان در دوره های آموزشی آموزش کرکره برقی ، آموزش نصب درب اتوماتیک پارکینگی و آموزش نصب دوربین مدار بسته شرکت کرده و با یک تخفیف فوق العاده هر سه مهارت را آموزش دیده و از پشتیبانی ویژه شرکت بهره مند خواهد شد.

آیا نوع برگزاری کلاس و نوع کلاس آموزشی در این دوره ویژه با کلاسهای عادی شرکت فرق دارد؟
خیر ، کلاس و کارگاه دقیقا همان کلاسهای آموزشی و آموزشها همان آموزشهای عملی می باشد. فقط چونکه کاراموز این 3 مهارت را با هم انتخاب و شرکت نموده است از این تخفیف ویژه برخوردار می گردد.

فیلم کلاس های عملی شرکت اتومات گسترانتصاویری از کلاس های عملی شرکت اتومات گستران (اتومات گستران)


دموی هفت دوره جامع آموزش امنیت ساختمان و تاسیسات ساختمانچه دوره هایی در این تخفیف ویژه وجود دارد؟
همانطور که در بالا نیز ذکر شد این تخفیف ویژه در دو حالت ارائه میگردد که در حالت اول شامل دو دوره و در حالت دوم شامل سه دوره می باشد که لیست هزینه ها در جدول های زیر قابل مشاهده می باشد:

 
تخفیف ویژه حالت اول:

 

تخفیف دوره های آموزشی


1- آموزش نصب کرکره برقی
2- آموزش درب اتوماتیک پارکینگی

 
تخفیف ویژه حالت دوم:

 

تخفیف دوره های آموزشی


1- آموزش نصب کرکره برقی
2- آموزش درب اتوماتیک پارکینگی
3- آموزش نصب دوربین مدار بسته IP و آنالوگآدرس محل آموزش و شماره های تماس:

آدرس و نقشه کلاس آموزش شرکتآیا پس از گذراندن این دوره ها می توانم بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار کار شوم ؟
بله حتما، زیرا همانطور که عرض شد آموزش ها کاملا عملی است و حتی ما برای اینکه کاراموز بتواند استادکار حرفه ای شود در این دوره ها مباحث تئوری را به 20% درصد میرسانیم و بیش از 80% درصد از آموزش در این دوره بصورت عملی انجام می شود و از کلیه مراحل بصورت عملی تست گرفته می شود و خود کاراموز باید بصورت عملی هر یک از مراحل آموزش را بطور عملی انجام دهد و بدین صورت یک کاراموز پس از گذراندن این دوره ها می تواند بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار کار گردد.

مدت زمان این سه دوره چقدر است و چند روز باید در شرکت حضور داشته باشم؟
این سه دوره در طی یک هفته برگزار می شود و شما در طی فقط یک هفته از شنبه تا پنج شنبه می توانید کل این دوره ها را بصورت عملی در کلاسهای مختلف شرکت آموزش ببینید.

آیا تداخلی بین ساعات این 3 دوره در یک هفته وجود دارد؟
خیر ، هر یک از این 3 دوره آموزشی دارای ساعت مخصوص به خود بوده و شما بدون هیچ نوع تداخلی می توانید همه این دوره ها را در طی یک هفته آموزش ببینید.

آیا پیش نیازی لازم است؟ و آیا هر کسی توان فراگیری هر سه مهارت را در یک هفته دارد؟
قطعا بله ، زیرا قبلا عرض شد که کلیه آموزشها بصورت عملی است و از ابتدا تا انتهاست و از 0 تا 100 بصورت کاملا عملی آموزش داده می شود و کاراموز باید هر مرحله را عملی انجام دهد و بین کلاسها نیز فرصت استراحت وجود دارد و هیچ تداخلی نیز بین کلاسها وجود ندارد بنابراین هر فردی بدون هیچ نوع دانش قبلی براحتی و با کیفیت بالا آموزشها را فرا میگیرد.

آیا امکان تعویض یک دوره از این 3 دوره را با یک دوره از دوره های دیگر شرکت وجود دارد؟
بله ، شما می توانید هر کدام از دوره هایی که در این 3 دوره جامع وجود دارد را با یکی از دوره های آموزشی دیگر شرکت تعویض کنید و مشکلی وجود ندارد البته در مورد تخفیفات باید با از همکاران مشاوره بگیرید و در این حالت بجای پرداخت کل مبلغ آن دوره جدید فقط مبلغ مابه التفاوت آن دوره جدید را می بایست پرداخت نمایید.

آیا داشتن دانش ابتدایی برق یا دانش فنی قبلی برای این کلاسها لازم است؟
خیر ، آموزش ها از ابتدا تا انتها و از 0 تا 100 بصورت عملی برگزار می شود و هر فردی با هر سطح سواد یا هر سنی می تواند همه این آموزشها را بصورت عملی و با کیفیت بالا فرا گیرد و پس از دوره ها بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار کار گردد.

آیا شرکت برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است؟
بله ، کاراموزان می توانند هر یک از اتاق های خوابگاه را بصورت روزانه و یا بصورت هفتگی اجاره نمایند و هزینه هفتگی خوابگاه برای هر نفر و به ازای اینکه اتاق چهار نفره یا دو نفره یا یک نفره باشد بین 55.000 تا 75.000 تومان می باشد.

آیا پس از گذراندن این دوره ها از پشتیبانی رایگان شرکت برخوردار هستم؟
بله ، بطور قطع مانند بقیه دوره های آموزشی شرکت تمام کاراموزان شرکت بعد از اتمات دوره از پشتیبانی رایگان شرکت برخوردار هستند و پس از آموزش اگر در هر زمانی در بازار کار در هنگام کار خود به مشکلی برخورد کردند می توانند با شرکت تماس گرفته و کارشناسان شرکت راهنماییها و پشتیبانی های لازم را به کاراموز ارائه خواهند داد و برای برطرف کردن مشکل پشتیبانی لازم ارائه میگردد.

آیا بعد از دوره های آموزشی مربوطه مدرک ارائه میگردد ؟
بله ، همانطور که در دیگر مطالب عرض کردیم همه دوره های آموزشی دارای مدرک تاییدیه فنی است که پس از دوره به کاراموز ارائه می شود . همچنین کلیه تست های عملی توسط کارشناسان مربوطه در حین دوره از کاراموزان بعمل می آید و پس از دوره مدرک معتبر شرکتی نیز به کاراموزان ارائه می شود.

نحوه شرکت در این دوره ها به چه صورت است ؟
ثبت نام : برای ثبت نام آنلاین در این دوره جامع 3 مهارت ، لطفا روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس فرم را پر نموده و در بخش توضیحات فرم روزهایی که در کلاس می توانید شرکت کنید را بیان کنید تا کارشناسان شرکت با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را بعمل آورند.


هزینه دوره و نحوه ثبت نام:


تخفیف ویژه دو دوره (کرکره و جک) : 2.200.000 تومان
 
تخفیف ویژه سه دوره (کرکره و جک و دوربین) : 2.900.000 تومان

 


نحوه ثبت نام:
برای ثبت نام روی دکمه زیر کلیک نموده و فرم را پر نمایید( برای ثبت نام مبلغ 400.000 تومان بابت پیش پرداخت ثبت نام پرداخت شده و باقی مبلغ در روز حضور در کلاس ها پرداخت میگردد.)
برای مشاهده برنامه کلاس ها کلیک نمایید .

 

شماره حساب شرکت: 6104337761976586 بنام مدیر فروش شرکت اتومات گستران .

 

» تماس:

تهران: 44032477-021

شعبه دوم: 44032479-021

رشت: 33570572-013

 

ثبت نام